Anime Online
Elfen Lied
Da Capo
Ultimele subiecte
» Heloo!!!
Dum Mar 04, 2012 4:25 pm Scris de DeeXD

» Un nou forum!
Vin Mar 02, 2012 6:27 am Scris de DeeXD

» Nickelback
Vin Sept 02, 2011 11:30 am Scris de sweet§candy§

» Daca ati putea schimba..finalul unui anime
Vin Sept 02, 2011 11:27 am Scris de sweet§candy§

» Konnichiwa !
Vin Sept 02, 2011 11:22 am Scris de sweet§candy§

» Gandeste repede,raspunde prompt:La ce anime te uiti acum?
Vin Sept 02, 2011 11:13 am Scris de sweet§candy§

» Povesti cu fantome
Vin Sept 02, 2011 11:08 am Scris de sweet§candy§

» Fantomele trecutului
Vin Sept 02, 2011 11:00 am Scris de sweet§candy§

» Bullet For My Valentine
Lun Mai 09, 2011 3:39 am Scris de KamiShini

ShoutBox2
Conectare

Mi-am uitat parola

Afiliati/Parteneri
Visit Us!

Image and video hosting by TinyPic

Bani sau Iubire ( fan fic naruto)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Bani sau Iubire ( fan fic naruto)

Mesaj Scris de BlueAngel la data de Mar Aug 31, 2010 10:55 am

Era o noapte frumoasa cu luna plina.Acea frumoasa noapte era insa perturbata de melodiile de petrecere care rasunau prin tot Tokioul sau cel putin in acel cartier.La o vila ca un castel cu trei etaje si camerele ca terenurile de fotbal baiatul cel mic al familiei Uchiha dadea o petrecere cat timp parinti erau in strainatate la munca.Era sa uit sa va spun ca parinti lui Sasuke erau cei mai influenti oameni din Tokio .Cei mai bogati si respectati oameni de afaceri, iar baiatul nostru era ceva de genul cu nasul pe sus, nimeni nu se putea compara cu el deoarece era si foarte frumos.Parul sau negru si ochi ca smoala in care te pierdeai, un trup bine lucrat si un chip dupa care toate fetele mureau si el stia asta deoarece schimba iubite ca pe sosete, insa toate planurile i-au fost stricate deoarece fratele sau Itachi anunta ca parinti ajung acasa in 2 minute, insa a fost prea tarziu deoarece parinti deja intrasera in casa furiosi.Toti au inceput sa iasa pe unde puteau din casa ramanand din sutele de persoane doar patru.
-Sasuke ce este cu tine?Te lasam doar cateva ore si tu deja ai dat casa peste cap.Vei plati pentru asta.Este deja a sasea oara pe luna asta cand tu faci asa ceva.
-Bine ce sa zic.Este si casa mea si am voie sa fac ce vreau in ea
-Ooooo asta crezi tu.Casa asta va fi a ta cand vei face ceva in ea
-O poi am facut
-Si nu ma refer la petreceri.
-Hay iubitule nu fi asa rau cu el.Insa cand mama sa spuse asta o fata jumate dezbracata iese din camera lui Sasuke si il cheama spunand ca a inceput ceva insa nu a terminat.Acela a fost picatura care a umplut pahar.Nervos si foarte stresat tatal lui Sasuke il trimite la tara la bunici sai.
-Ceeee?Eu sa ma duc la tara?Nici sala de spor nu au.
-Lasa ca nu o sa patesti nimic.
-Cum sa nu patesc nimic.Urasc sa ma duc la tara.Nu am ce face acolo
-Ba da ai .Bunici tai sunt batrani si chiar au nevoie de ajutor
-Pai de ce nu il trimiti pe Itachi, doar el ma lasat sa fac petrecerea
-O nu iti face griji pentru fratele tau.Fati griji pentru tine pentru ca vei sta acolo toata vara
-Ceee?Tata nu poti face asta.Nu este corect
-Ba da este corect.Mi-ai transformat casa intr-un club.Asa ca dute si fati bagajelul pentru ca maine la prima ora pleci la bunici.Si cu asta am terminat.Dupa aceste cuvinte Sasuke urca nervos in camera lui si incepe sa lovesca tot ce prinde.
Intre timp intr-un sat frumos cu oameni harnici catarata intr-un pom inalt privea luna o fata a carui par era ca florile de cires si ochi ca cele mai verzi smaralde.Mainile sale atarnau pe langa corp avand in mana stanga o floare si cu mana dreapta tinadu-se de o creanga.Deodata este strigata si coboara rapid din pom indreptandu-se spre casa.
-Sakura scumpo vine nepotul meu maine la prima ora.Vrei te rog sa aranjezi putin camera de oaspeti.
-Sigur doamna .Sakura fuge repede si aranjeaza camera.
Dimineata soseste foarte repede iar in fata casei bunicilor lui Sasuke opreste o masina luxoasa.Sakura vine fugind din camera si se duce pentru al intampina pe nepotul celor care au crescut-o de cand parinti ei au murit.
Sasuke iese din masina punandu-si ochelari pe ochi si privind in jur pana a dat cu ochi de frumoasa fata care il privea uimita.Aceasta o ia la fuga si se duce in spatele masini pentru a lua din bagaje, insa si Sasuke face lafel astfel incat mana lui sa fie peste a ei.Sakura fara sa sti ce sa spuna il priveste in ochi.Acesta o admira in toata splendoarea pe care o avea.
-Buna, numele meu este Sakura Haruno si locuiesc cu bunici tai.Bine ai venit in Konoha!
-Numele meu este Sasuke.Cum de fata ca tine se afla intr-un sat mizerabil ca asta?
-Konoha nu este un sat mizerabil, si dupa aceste cuvinte Sakura trage furioasa de valiza dandu-i cu ea in burta dupa care loveste din greseala usa de la portbagaj dandu-i cu ea in cap si calcandu-l pe picior.Sasuke ranit si murdarit, insa si furios se indreapta grabit spre ea si o prinde de brat introcand-o spre el. se uita in ochi ei si
BlueAngel
Otaku Scutecel
Otaku Scutecel

feminin
Balanta Tigru
Number of posts : 3
Birthday : 10/10/1998
Job/hobbies : sa desenez
Humor : vesela

Activity :
0 / 1000 / 100

Warn :