Anime Online
Elfen Lied
Da Capo
Ultimele subiecte
» Heloo!!!
Dum Mar 04, 2012 4:25 pm Scris de DeeXD

» Un nou forum!
Vin Mar 02, 2012 6:27 am Scris de DeeXD

» Nickelback
Vin Sept 02, 2011 11:30 am Scris de sweet§candy§

» Daca ati putea schimba..finalul unui anime
Vin Sept 02, 2011 11:27 am Scris de sweet§candy§

» Konnichiwa !
Vin Sept 02, 2011 11:22 am Scris de sweet§candy§

» Gandeste repede,raspunde prompt:La ce anime te uiti acum?
Vin Sept 02, 2011 11:13 am Scris de sweet§candy§

» Povesti cu fantome
Vin Sept 02, 2011 11:08 am Scris de sweet§candy§

» Fantomele trecutului
Vin Sept 02, 2011 11:00 am Scris de sweet§candy§

» Bullet For My Valentine
Lun Mai 09, 2011 3:39 am Scris de KamiShini

ShoutBox2
Conectare

Mi-am uitat parola

Afiliati/Parteneri
Visit Us!

Image and video hosting by TinyPic

Top 5 Favorite Anime Girls

In jos

Top 5 Favorite Anime Girls

Mesaj Scris de DeeXD la data de Mier Sept 10, 2008 7:10 pm

Top 5 anime girl...

1.Amu [Shugo Chara]-->I love her character <33,e asa de cool si amuzanta [Cool and Spicy and Bara Balanceee <33].Whoaaa...din prima clipa in care am vazut`o mi`a placut de ea si intr`un fel ma regasesc in personalitatea ei [Honto no Jibun aka True Self].
2.Hikari [Special A]-->Alta anime girl care imi place si in care ma regasesc din nou.E amuzanta,very crazy,dar cel mai important:stie sa zambeasca si cum sa`i faca si pe ceilalti sa fie fericiti^^.
3.Saya [Blood+]-->O fata puternica din toate punctele de vedere,chiar daca in prima serie nu se vede acest lucru.Mi`a placut felul in care s`a schimbat in a2a serie,din acea fata plina de viata,copilaroasa,imatura si fricoasa a devenit o fata rece,distanta,indiferenta,puternica si matura,dar care inauntrul ei era plina de sentimente cu toate ca nu arata^^. [m`am intins ca placinta aici >.>]
4.Lenalee [D.Gray Man]-->Alt personaj drag mie.Cel mai mult mi`a placut la ea faptul ca mereu a luptat alaturi de prietenii ei chiar daca nu dispunea de Innocence,ea a continuat mereu sa spere ca totul va fi bine si ca toate pb au o rezolvare.
5.Yuki[Vampire Knight]-->Ce mi`a placut la ea?Umm...felul in care s`a comportat cand a aflat ca Zero e un vampir si ca poate ajunge la Level E.A fost un gest de maturitate din partea ei sa ramana alaturi de el nepasandu`i de consecinte avand in vedere faptul ca ea a fost atacata de un Level E acum 4 ani.

Yeah...asta e si Topul 5 Fav Anime Girls ^^

DeeXD
Otaku Founder
Otaku Founder

feminin
Sagetator Cocos
Number of posts : 694
Birthday : 02/12/1993
Job/hobbies : GFX Artist [I think] and reading manga @_@ [Manga freak]
Humor : LOL XD
Logo user :

Activity :
76 / 10076 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 03/08/2008

Vezi profilul utilizatorului http://aboutanime.info

Sus In jos

Re: Top 5 Favorite Anime Girls

Mesaj Scris de Teh la data de Joi Sept 11, 2008 8:44 am

Etoo..sa vedem asta cred ca va fi mai usor,sper
1.Yukari Hayasaka,Caroline [Paradise kiss]Imi place acest personaj din cauza atitudinii puternice,nu renunta si nu se plange niciodata.Este o fata extraordinara ..minunata.A renuntat la mult epentru a fi model si dupa le-a reluat.S-a indragostit de tipul ce frange inimile fetelor insa este singura care l-a meritat cu adevarat.Vrand sa devina mai puternica sa devina model si sa nu se planga niciodata,toate astea datorita lui george.El ia dat impulsul si ea a facut restul.Nu vroia sa fie o tipa banala.A renuntat la multe si a castigat multe.Este de admirat aceasta fata,ii ador puterea de a invinge,convingerea pe care o are..si ca nu se plange niciodata.Este admirabila
2.Hikari {special A} este adorabila aceasta fata.O fata puternica al carei scop este ca intr-o zi sa isi invinga rivalul Takishima Kei,insa fara sa isi dea seama sse indragosteste de el.imi place la ea ca este puternica si uneori fragila,are puterea de a merge mai departe si mereu lupta fara sa se lase batuta .Niciodata nu se lasa batuta continuand si terminand meru ceea ce isi propune.Este adorabila,sa nu mai zic de comportamentul ei copilaresc,,eh nu-mi place ca uneori e grea de cap nu intelege cat de mult o iubeste keimoricum ar fi este o fata super tare ce nu se lasa.Un exemplu al fetelor puternice
3.Temari [Naruto] este un personaj foarte puternic si o fata super.NU prea ii pasa de chestiile "waii ce tip dragut" sau eu mai stiu ce,mereu concentrata pe ceea ce conteaza,o fata foarte inteligenta si deloc lenesa.Sa nu mai zic ca este foarte ffrumoasa si captivanta.Ii ador tehnica sa de vant are niste jutsuri interesante dar cel mai mult imi place la ea..personalitatea.Sa nu si-o schimbe pentru ca este extraordinara.Pur si simplu nu ai cum sa nu adori acea personalitate de femeie puternica care nu are nevoie sa fie salvata,fara sa fie in pericol.Etoo..probabil a devenit asa din cauza intamplarii cu gaara,dar oricum este foarte demna mandra..si pur si simplu adorabila.
4.Izumi [Full Metal Alchemist] o ador pe aceasta femeie,un alchimist women.Super tare,o femeie puternica si hotarata un sensei grozav si o persoana minunata.Pur si simplu de admirat,una care a trecut prin tot ce a trecut ea si poate merge mai departe fara sa se lase,si mereu in forta.Ador atitudinea ei si comportamentul sau,chiar si agresivitatea sa este interesanta.Este un personaj cu adevarat magnific si captivant.Nu ai cum sa nu o adori,Chiar daca este temeperamentala si agresiva enervandu-se repede e o tipa super de treaba si foarte puternica facand alchimie fara cerc,toate din cauza greselii pe care a facut-o in trecut..ceea ce a ajutat-o sa devina asa de puternica.O femeie de admirat
5.Yuki Cross [Vampire Knight]-o ador pe aceasta fata,il place asa de mult pe kaname,ii ador comportamentul si firea blanda,nu se lasa si vrea sa il ajute pe zero..chiar si atunci cand afla ca este vampir nu se lasa,si vrea sa il ajute,orice ar fi si oricum ar fi,pentru ea este un prieten important,ca si un frate,sau cel putin asa crede chiar daca el simte altceva pentru ea.MI-a placut cat spirit de "echipa " a avut nu s-a lasat,si chiar si cu frica sa de vampiri l-a ajutat si l-a lasat sa ii bea sangele.Yuki este cu adevarat de admirat.la fel o fata puternica ce vrea sa reuseasca ce isi propune asa ca lupta indiferent de mijloace

Why can't you see?
You belong with me!
Teh
Otaku Founder
Otaku Founder

feminin
Berbec Cocos
Number of posts : 3140
Birthday : 17/04/1993
Job/hobbies : Fucking stuff
Humor : <3 In love with my own and trurly self! Narcisist <3
Logo user : Hidan-chi &lt;3

Activity :
100 / 100100 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 02/08/2008

Vezi profilul utilizatorului http://purple-yume.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Shinamori'chan la data de Joi Sept 11, 2008 9:50 am

off: lol yume-neee-chan^^ cat ai scris:)) goo girl!

soo top 5 eh? well let's see..cam greu de decis toate personajele feminine sunt foarte frummoase si hmm au personalitati unice, frumoase..soo:

1 Ayumi Yamada [honey and clover]-eh cel mai imcredibil anime^^ tipa "joaca" foarte bine^^ imi place. totul la ea. ea este cea mai "umana" dintre personaje, datoriat dragostei sale pentru T. desi povestea lor de dragoste este dramatica, ea intelege ca el nu o va iubi asa cum ea il iubeste..din pacate. oricum dintre toate personajele din anime-urile pe care le-am vazut ea are sentimentele mai puternice si asta o face speciala..she is kind, sweet, strong si un bun atlet..
2 Temari [naruto] eu una sunt inebunita dupa acest personaj. are o personaliatte asa de puternica and she is cute^^.she is kind of strong too^^ ea este una dintre cele mai puternice konouchi^^. ceea ce o face asa de speciala este "evantaiul ei" si mintea ei. temari-chan este imbracata intr-un kimono foarte frumos si simplu. este una dintre fetele [pe langa sakura..] care are un kimono. acel evanati mare este un accesoriu elegant, dupa parerea mea. oricum ea este o fata strategica <<----lupta cu shika-kun^^. imi place foarte mult si personalitatea sa..mai dura..nu se lasa lovita de nimic si stie cand este infranta:P
3 Diva [Blood+] DIva este unul dintre personajele "care nu poti sa spui ca e negativ sau pozitiv". diva m-a impresionat in mod special datorita curajului si inteligentei sale. totul iesea conform planului..si asta a avanatjat-o. pana la urma ea si-a atins scopul..dar nu pentru mult timp.
4 Seras Victoria din hellsing- she si kind of cute when she is a vampire^^ oricum seras a fost odata o politista^^ totul mergea bine pana cand orasul ei a fost atacat de vampiri. desi ea a incercat sa scape de ei>.< "ei" au esuat^^ [politia]. asa l-a intalnit pe alucard, fiind singura supravetuitoare^^ stie sa foloseasca o pusca foarte bine^^ desi ea nu mai este un om..ea se gandeste la ei, are sentimente umane. she si kind..very kind.
5 Haruki [ouran host club:P]-haruki este o fata destul de drgautza,
amabila and sweet. cand am "vazut-o" prima data am crezut ca este baiat
datorita parului ei foarte scurt. acesta dechizare i-a pacalit si pe
baietzii din club, chair si pe fete 0.0. oricum ea este foarte amabila
si tine foarte mult la tamakaki-chan si la club. cand "cica" trebuia
sa se despartea de el, datorita unei fete [eh..era datoria sa se
casatoreasca cu ea..] ea s-a dus imediat dupa el:x she realy loves him.
acest personaj este asa de sweet.

Shinamori'chan
Otaku Angel
Otaku Angel

feminin
Scorpion Mistret
Number of posts : 571
Birthday : 27/10/1995
Job/hobbies : school..lame
Humor : kyouya'sama is my master:X
Logo user :

Activity :
38 / 10038 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 29/08/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de fumoffu la data de Dum Oct 19, 2008 7:01 pm

Un top 5 mie personal imi este cam greu sa-mi fac..=)..Yeah..here we go:

1>>Lucy>>Elfen Lied>> Cine a vazut seria stie foarte bine de ce am ales-o si am pus-o chiar pe primul loc..Ea face parte in primul rand dintr-un anime pe care l-am vazut inca de cand eram noob, si mi-a ramas tastat in minte ca sa zic asa..Ce mi-a placut la ea e simplu..Felul cum se uita la tine=), si apoi personalitatea ei unica as zice..Cand e trista, cand e melancolica, cand mortala la propriu vorbind..Oricum merita toate laudele de la mine si are nota 10..: )

2>>Sonozaki Shion>>Higurashi no naku koro ni>> Un personal kawai, bine realizat si de care m-am atasat ca sa zic asa inca de cand apare in serie..Are si ea la fel ca si Lucy doua parti una cute si una bloody..Aici sincer mi-a fost greu sa fac o detasare fata de sora ei geamana ,dar pana la urma m-am decis sa o aleg pe ea..Motivele?..Nici unul pana acum..=) ..Oricum este un personaj fermecator..: D

3>>H. Vanilla>>Galaxy Angel>> Nu stiu cati dintre voi a-ti vazut seriile Galaxy Angel..sincer nici eu nu le-am vazut ince pe toate..o mai am pe ultima^^ dar ce e important este faptul ca nu am avut cum sa nu o remarc pe Vanilla..Este o fata super kawai, cu cele mai ciudate conceptii prin care impresioneaza..Mi-a placut felul cum se comporta, retrasa si tacuta, fara sa vorbeasca decat ceea ce este necesar..It's just o gorgerous character, in my opinion..Ea s-a batut in top cu Yuki din Haruhi Suzumiya dar a castigat..I dunno why here too..=)

4>>Kotonoha Katsura>>School Days>> Yea..La final a fost incerdibil de tare..Incredibil e putin spus..A facut tocmai ce de la ea nu te asteptai cel mai mult..O fata nice, good looking, and pure soul cum se zice..Pe mine m-a impresionat de la inceput pana la final, si m-a deranjat doar un singur lucru si anuma faptul ca a fost prea tmida..In rest Kotonoha rules!^_^She's the one here..

5>>d'Auvergne, Cossette>> Le portrait de petit Cossette>>Imi place prin faptul ca arata ca o gothic doll si are stil ca sa zic asa..arata ca o fata desenata..Mi-a placut apoi faptul ca e plina de mister , plina de farmec, si nu stii la ce sa te astepti atunci cand apare ea in scena..Eu sincer mi-am planificat demult o revedere a ova-urilor doar ca inca nu am ajuns la ele..Dar in curand am sa le revad si am sa-mi aduc aminte de ea pana la cele mai mici detalii..
fumoffu
Otaku Bebelus
Otaku Bebelus

masculin
Rac Capra
Number of posts : 33
Birthday : 03/07/1991
Job/hobbies : animeuri/scoala/somn/counter
Humor : I\'m offline..Don\'t bother me...

Activity :
1 / 1001 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 13/09/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de Chou la data de Lun Noi 17, 2008 4:28 pm

hinamori amu din shugo chara! imi place felul ei pt k ea incearca sa para in ochii colegior si prietenilor ei "cool and spicy" dar si ei ii e teama de cateva lucruti si asa mai departe
sakura din naruto(in shippuden) imi plcc mai molt in shippuden pt k este mai sigura pe ea si nu mai este asa obsedata de sasuke si a incepoot sa se inteleaga bn si k naruto
zoey dim tokio mew mew-(imi plc fetele k parul roz:)) hmm e este o cam k amu si sakura la un loc cred k de aia imi plc de ea
temari-imi place cum "comanda" si imi plc de ea ca tine la fratii ei ca nimeni alta pe scurt imi plc personalitatea ei
kaname chidori (full metal panic fumoffu) e cea mai tare si mi plc personalitatea ei la nebunie si felul in care arata ......
Chou
Otaku Kid
Otaku Kid

feminin
Fecioara Cocos
Number of posts : 137
Birthday : 29/08/1993
Logo user :

Activity :
7 / 1007 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 17/11/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de ^.^Leeza^.^ la data de Lun Dec 22, 2008 10:42 pm

1.amu in love [shugo chara] : o ador.... ii destul de funny....si.. si il place pe tadase.. si pe ikuto..vreau sa ramana cu ikutooo TT__TT
2.misa in love[death note] e asa de draguta:|straight face nu prea am vazut eu multe ep din DN da misa e super kawaii ^^
3.haruhi suzumiya:[the melancoly of haruhi suzumiya]face ce vrea din kyon si din mikuru..
4.sunako[ Yamato Nadeshiko Shichi Henge]e kawaii..pacat ca o da mai mereu in forma chibi..:[
5.utau[shugo chara]-dragutza dar.. disperata dupa ikuto..care e si fratisu. ciudat mdea...
^.^Leeza^.^
Otaku Prichindel
Otaku Prichindel

feminin
Varsator Mistret
Number of posts : 64
Birthday : 13/02/1995
Logo user :

Activity :
4 / 1004 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 21/12/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de Shana la data de Joi Dec 25, 2008 12:46 am

1. Lucy(Elfen Lied): imi place de ea pentru ca e sadica (lol XD) si ador faza cand unul se zbate acolo intre viata si maorte spunand "Te omor! Te omor" si Lucy: "Sure..." partea aia ii asa tare >w<" (gata m-am calmat ^^;)
2.Ino(Naruto): sincer, nu stiu de ce imi palce de Ino asa mult >_>" dar imi place XD
3.Haruhi(Haruhi Suzumiya No Yuutsu) well, o ador XD e foarte kawaii si nebuna XD, si ii are la picioare pe kyon si mikuru XD
4.Konata(Lucky Star) imi place voacea ei si fata aia XD parca as fi eu cand ma trezesc (nu ma luati in serios XD)
5.Shana(Shakugan no Shana) imi place foarte mult de ea, mai ales cum arata XD

Ultima editare efectuata de catre Shana in Joi Dec 25, 2008 12:48 am, editata de 1 ori (Motiv : Am uitat ultima persoana ^^;)
Shana
Otaku Scutecel
Otaku Scutecel

feminin
Taur Mistret
Number of posts : 14
Birthday : 09/05/1995
Logo user :

Activity :
0 / 1000 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 24/12/2008

Vezi profilul utilizatorului https://www.youtube.com/XxXKatataXxX

Sus In jos

Mesaj Scris de Libra la data de Dum Mai 24, 2009 9:55 am

1. Shindou Chihiro -ef - A tale of memories- Pentru un timp a fost personajul meu preferat din toate anime-urile, nu doar ca si fata sau din anime-ul asta. Pur si simplu m-a impresionat personalitatea ei. Dupa tot ce a patit a reusit in sfarsit sa fie fericita, chiar si asa cu toate problemele care le avea inca. Pe urma e pur si simplu prea adorabila <3.
2. Nana Osaki -Nana- Mai mult din cauza ei am inceput sa ma uit la anime pentru ca imi placea foarte mult felul in care arata. Eu ii ador personalitatea si de obicei am impresia ca seman foarte mult cu ea, chiar nu am intalnit un personaj in care sa ma regasesc atat de mult. Nu am prea inteles ce s-a intamplat cu ea la sfarsit, de aceea trebuie sa incep sa citesc si manga-ul.
3. Yuuko Ichihara -XxxHolic- Yuuko imi placea foarte mult inca dinainte sa incep sa ma uit la anime, apoi am vazut si anime-ul si a inceput sa imi placa mult mai mult decat inainte. Tipa asta e prea adorabila si mi-au placut foarte mult toate lucrurile care le spunea.
4. Road Kamelot -D.Gray-man- Pana unde am vazut anime-ul inca nu a aparut deci nu as prea putea sa zic ca imi place sau mai stiu eu ce. Dar tipa asta e prea adorabila, pe urma am citit si niste descrieri si bla bla si sunt mai mult ca sigura ca o sa-mi placa foarte mult de ea.
5. Lain Iwakura - Serial Experiments Lain- La inceput tot ce puteam zice despre ea cat si despre anime-ul asta era wtf. Acum a inceput sa imi placa destul de mult chiar daca nu prea intelegeam eu multe despre ea la inceput, pana la sfarsit am inteles tot si mi-a parut foarte rau de ea.

Cam asta ar fi cred O.O
Libra
Otaku Prichindel
Otaku Prichindel

feminin
Scorpion Cocos
Number of posts : 94
Birthday : 06/11/1993
Job/hobbies : Daydreaming, GFX, J-rock, Manga, Anime, Blogs, Forums
Logo user : In the end, I wonder if you&#39;ll smile for me. When you see me, would you smile for me?

Activity :
0 / 1000 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 22/05/2009

Vezi profilul utilizatorului http://drop-a-veil.1talk.net/

Sus In jos

Mesaj Scris de Schwardix Marvally la data de Mar Iun 30, 2009 10:29 pm

1. Yuuko Ichihara [xxxHOLiC]
Uhm da, cred ca e destul de ciudat ca imi place o tipa dintr-un anime pe care nici nu l-am vazut, defapt am vazut un episod dar tot aia e lol. Oricum nu stiu de ce dar chiar imi place mult si nu as putea sa pun pe altcineva dintr-un anime pe care l-am vazut pe locul 1, in locul lui Yuuko.
2. C.C [Code Geass]
Inainte sa vad animeul imi placea mult pentru felul in care arata si ma asteptam ca odata ce o sa vad Code Geass sa o urasc deoarece imi imaginam ca e genul ala de personaj enervant lol dar nu mi s-a parut asa, ba chiar mi-a placut mult. Desi da, m-a enervat de vreo 2 ori cand l-a.. pe Lulu dar ma rog > >'' Oricum mi-a placut foarte mult ce a zis intr-un episod, "Lying smile hurt oneself, lying tears hurt others" sau chestia pe care a zis-o despre zapada.
3. Mio Akiyama [K-ON!]
Datorita ei am ajuns sa vad K-ON! si da stiu e extrem de populara si moe dar mi-se pare adorabila XD
4. Alice [Pandora Hearts]
Hmm.. sunt momente in care ma enerveaza personajul asta, dar si momente in care imi place mult. Si imi pare rau de ea..
5. Anna/ Anne Toudou [Anne Freaks]
Nu pot sa zic ca m-a impresionat cu ceva personajul asta, dar mi s-a parut oarecum kawaii lol chiar daca omora multe persoane O_O'' oricum nu am idee pe cine sa mai pun aici asa ca o las pe ea.

In general nu prea imi plac personajele feminine,
asa ca abia am reusit sa fac topul asta.
Schwardix Marvally
Otaku Prichindel
Otaku Prichindel

feminin
Rac Maimuta
Number of posts : 59
Birthday : 18/07/1992

Activity :
0 / 1000 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 30/06/2009

Vezi profilul utilizatorului http://www.last.fm/user/RedFloridELIXIR

Sus In jos

Mesaj Scris de Akane-chan la data de Mier Aug 05, 2009 8:50 am

1.Hinata-Naruto(seman cu ea la comportament mdea... )
2.Yuuri-Vampire Knight.
3.Tami-Shaman King
4.Rosette-Crno Crusade
5.Azmaria-Crno Crusade
Akane-chan
Otaku Scutecel
Otaku Scutecel

feminin
Scorpion Cocos
Number of posts : 14
Birthday : 02/11/1993
Job/hobbies : desenatul, muzica si animeurile
Humor : mmie foame^^''
Logo user : Don&#39;t wory be happy:D

Activity :
0 / 1000 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 05/08/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de ~Kami~ la data de Vin Aug 07, 2009 7:08 pm

1.Sakura [Naruto / Naruto Ship] - era singura care m'a impresionat in mod deosebit. La inceput eram innebunita dupa ea, chiar daca era 'Sasuke in sus, Sasuke in jos'. Apoi dupa ce m'am mai lasat de Naruto imi placea de ea in Ship ca era tupeista si cateodata timida. Iar acum imi place de ea normala [nu in Ship si nici cand avea parul lung]. De cand si'a taiat parul.
2. Lucy [Elfen Lied] - fata asta e ca mine. M'a facut sa stiu cu adevarat ce e lumea din jurul meu si cum este ea si gandurile sale si multe. Prin personalitatea ei am inteles multe. Pe langa faptul ca are o poveste originala, comportament original arata chiar foarte bine. Stiu ca nu merita acest loc, ci merita locul 1.. Nici eu nu stiu de ce am asezat'o pe locul 2, dar merita 1.
3.Renee a.k.a. Zakuro [Tokyo Mew Mew] - imi place acest personaj prin frumusetea ei si prin felul de a fi. La inceput mi s'a parut fitoasa si ca isi da aere, dar pe parcurs am realizat ca nu e asa ci chiar un model de viata. A fost destul de dura partea in care a zis ca nu vrea sa fie intr'un grup de 'satate' si a impins'o pe Corina pe jos, care a inceput aceasta sa planga. De altfel Renee este foarte dura si imi place asta.
4.Dawn [Pokemon] - e o fire atat de inocenta. Acorda multa atentie aspectului fizic si asta imi place. in love Pe langa ca e draguta arew comportamentul si calitatile unei fete de 12 ani. Imi place mult. ^^
5.Anna [Shaman King] - mereu mi'a placut caracterul ei. Este in general dura dar si sensibila cand e vorba de Yoh. Ii place mult de el dar nu vrea sa recunoasca. Oricum e dragutza.
~Kami~
Otaku God
Otaku God

feminin
Sagetator Sobolan
Number of posts : 2404
Birthday : 14/12/1996
Job/hobbies : Să desenez, să ascult muzică, să stau cu prietenii, să mănânc, să dorm o__o și cel mai important să ma uit pe pereți :X:X
Humor : Kiro <33 [[Ia tăceți, mă!]]
Logo user :

Activity :
100 / 100100 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 02/09/2008

Vezi profilul utilizatorului http://hinata-uchiha.hi5.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Drama Queen la data de Mier Aug 26, 2009 8:49 am

Mmm un top 5 deci voi icnerca >_<

1.Sora Naegino (Kaleido Star) deci o ador dupa ambitia ei de a lupta pentru visele ei si cred ca asa ar trebui sa aca toti

2.Cossetta (Le portait de petite Cossette) o persona care a indurat multe dar care si iubeste atia suferinta deci Cossetta e o fata cu caracter intr-un fel

3.Ai Enma (Hell Girl) pare atit de fina dar cu atita ura in ea,nu prea inteleg de ce l-a omorit de Sentaro desi inteleg sentimentele ei profunde si vreo 400 de ani sa fii in iad treb sa fii tare

4.Riyomo Shime (Battle Vienxe) e gen de fata care incerca sa fie dura si asi scunde sentimentele de dragoste fata de Shishi dar o admir si pentru alte chestii

5.Alice (Pandora Hearts) glumele ei ,cum asi "bate joc" de Gil si alte chestii nastrusnice dar in adincul inimii are ceva ^_^
Drama Queen
Otaku Prichindel
Otaku Prichindel

feminin
Pesti Caine
Number of posts : 88
Birthday : 15/03/1994
Job/hobbies : Street fighter
Humor : Nyappy

Activity :
0 / 1000 / 100

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 21/08/2009

Vezi profilul utilizatorului http://anzel.ogamewar.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de dark_angel la data de Joi Mai 27, 2010 7:03 am

La mine este asa:
1.*Amane Misa(Death note)* super sweet,frumoasa si dragalasa
2.*Renee Roberts(Mew mew power)* imi place personalitatea ei,e foarte desteapta si frumoasa
3.*Eclair(Kiddy grade)* foarte copilaroasa si frumoasa
4.*Ai Enma(Jigoku Shoujo)* ......imi plac ochii ei si vocea
5.*Sora Naegino(Kaleido star)* ambitioasa si foarte talentata
dark_angel
Otaku Scutecel
Otaku Scutecel

feminin
Berbec Mistret
Number of posts : 16
Birthday : 18/04/1995

Activity :
0 / 1000 / 100